Wyzysk seksualny

A jeśli od początku owo molestowanie pozbawione było cienia uczucia, a funkcjonowało jedynie z chęci wymuszenia „usług seksu­alnych”, przy wykorzystaniu swojego stanowiska? Czy to obrzydliwe przestępstwo też ma być tylko tematem do żarcików?
I znowu ktoś mnie zaatakuje: a czy to jest temat dla dobrze wy­chowanych? W pewnej mierze tak, właśnie ze względu na dowcipni­siów. Bawi ich przecież niezmiernie sytuacja np. sekretarki dyrekto­ra napatrzyli się na żarty rysunkowe w różnych szmatławcach i nie widzą powodu, by mieli być gorsi! „Wyzysk seksualny” nie jest wynalazkiem naszej epoki, choć w Polsce przypomniała o rozmiarze tego zjawiska prywatna własność miejsc pracy. Nowością jest natomiast reakcja nie oburzenie mora lizatorów, ale śmiech dowcipnisiów, zabawiaczy tłumu.

Witaj na moim blogu! Znajdziesz tutaj wiele informacji dotyczących świata mody i urody, będę tutaj zamieszczała wpisy dotyczące doboru odpowiedniej stylizacji do Twojej figury, aktualnych trendów w makijażu i czy pielęgnacji paznokci.